NIEZALEZNY ZAKLICZYNSKI SERWIS INTERNETOWY - WWW.ZAKLICZYN.COM

Strona GłównaAktualnościMagazyn SERWIS: Gmina ZakliczynZakliczynWioskiTurystykaAgroturystyka LegendyAutobusy PKSInformator DODATKI: Chat ForumE-Kartki Księga Gości Katalog WWW Bezpłatne ogłoszeniaReklamaInfo o nas[więcej...]

Informacje o tym serwisie


www.iportal.nano.pl


 

Nota Prawna
"ZAKLICZYN.COM - NIEZALEŻNEGO ZAKLICZYŃSKIEGO SERWISU INTERNETOWEGO"


I. Postanowienia ogólne

1. Grzegorz Witek, autor serwisu "ZAKLICZYN.COM Niezależny Zakliczyński Serwis Internetowy" zastrzega sobie prawo do jednostronnego decydowania o zawartości i tematyce serwisu, a także decydowania o zmianach bez konieczności poinformowania o tym fakcie użytkowników Serwisu.

2. Użytkownik Serwisu zapewnia, że korzystanie z Serwisu będzie się odbywało zgodnie z zasadami współżycia społecznego, dobrymi obyczajami oraz w poszanowaniu dla praw własności intelektualnej.

3. Autor Serwisu zastrzega, iż użytkownik Serwisu korzysta z niego na własny koszt i ryzyko.

4. Autor nie zapewnia że jakikolwiek kod umieszczony na stronie jest niegroźny. Serwis nie udziela żadnych gwarancji.

5. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystania informacji przez użytkownika "ZAKLICZYN.COM Niezależnego Zakliczyńskiego Serwisu Internetowego". Nie ponosi także odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje użytkownika podjęte na podstawie informacji zawartych w Serwisie.

6. Autor Serwisu nie jest odpowiedzialny za opinie użytkowników wyrażane na stronach serwisu oraz innych stronach do których odnośniki znajdują się w serwisie.

7. Dane i informacje zawarte w tym serwisie są publikowane w celach informacyjnych.


II. Prawo własności intelektualnej

1. Prawo do używania, kopiowania i rozpowszechniania dokumentów dostępnych w serwisie "ZAKLICZYN.COM Niezależny Zakliczyński Serwis Internetowy" wraz z odpowiednimi grafikami są obwarowane poniższymi zastrzeżeniami dotyczącymi praw autorskich.

2. Nazwa "ZAKLICZYN.COM Niezależny Zakliczyński Serwis Internetowy" oraz znak graficzny nie mogą być używane w reklamie i publikacjach bez pisemnej zgody Autora serwisu.

3. W serwisie "ZAKLICZYN.COM Niezależny Zakliczyński Serwis Internetowy" znajdują się dokumenty, teksty, oryginalne materiały, skrypty, kod źródłowy, zdjęcia, wszelkiego typu grafiki, dźwięki, materiały video, które są własnością Autora serwisu lub innych podanych osób i instytucji. Są one chronione prawem autorskim.

4. Użytkownicy Serwisu mają obowiązek wykorzystywania wszelkich treści zawartych w serwisie "ZAKLICZYN.COM Niezależny Zakliczyński Serwis Internetowy" wyłącznie w zakresie osobistego użytku. Kopiowanie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, publiczne odtwarzanie i wszelkie wykorzystywanie treści Serwisu do celów komercyjnych wymaga pisemnej zgody Autora Serwisu.

5. Wszelką odpowiedzialność za działania sprzeczne z prawami autorskimi ponoszą użytkownicy serwisu.

6. W żadnym przypadku Autor serwisu nie będzie odpowiadał za jakiekolwiek szkody związane z utratą danych, sprzętu lub innych wartości materialnych lub niematerialnych wynikających z zastosowania publikowanych w "ZAKLICZYN.COM Niezależny Zakliczyński Serwis Internetowy" informacji każdego rodzaju.

7. Użytkownicy zobowiązują się, że jakiekolwiek korzystanie przez nich za pośrednictwem serwisu "ZAKLICZYN.COM Niezależny Zakliczyński Serwis Internetowy" z materiałów chronionych prawami autorskimi na rzecz osób trzecich, w tym ich kopiowanie, przesyłanie i publiczne udostępnianie w Internecie odbywa się za zgodą uprawnionych osób.

8. Udostępniając swoje materiały za pośrednictwem serwisu użytkownicy wyrażają zgodę na wykorzystywanie tych materiałów. Autor zastrzega sobie prawo do redagowania, kopiowania i rozpowszechniania tych materiałów.


III Prawo prywatności

1. Korzystanie z "ZAKLICZYN.COM Niezależnego Zakliczyńskiego Serwisu Internetowego" jest anonimowe tak długo, aż sam Użytkownik nie zdecyduje inaczej.

2. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w adresie IP (indywidualny numer, który z reguły posiada każdy komputer podłączony do Internetu), są wykorzystywane jedynie do zbierania ogólnych informacji statystycznych.

3. "ZAKLICZYN.COM Niezależny Zakliczyński Serwis Internetowyl" zawiera odnośniki do innych witryn. Serwis nie jest odpowiedzialne za praktyki ochrony prywatności i zawartość na tych stronach.

4. Zamówienie subskrybcji lub korzystanie z innych usług wymaga podania adresu e-mail, jest on wykorzystywany jedynie do wysyłania tychże informacji.

5. Wszelkie ankiety/głosowania "ZAKLICZYN.COM Niezależnego Zakliczyńskiego Serwisu Internetowego" zbierają dobrowolnie podawane informacje o upodobaniach i stanowiskach Internautów wobec konkretnych zagadnień. Każdorazowo rejestrowany jest też numer IP komputera, z którego głosowano, aby zapobiec wielokrotnemu głosowaniu przez pojedyncze osoby. Lista numerów IP jest kasowana przy każdej zmianie tematu ankiety. Wyniki ankiety, dostępne dla każdego odwiedzającego, zawierają tylko ogólne dane o ilości głosujących oraz udostępnione przez użytkownika dane (np. e-mail lub komentarz do ankiety).

 

all rights reserved