NIEZALEZNY ZAKLICZYNSKI SERWIS INTERNETOWY - WWW.ZAKLICZYN.COM

Strona GłównaAktualnościMagazyn SERWIS: Gmina ZakliczynZakliczynWioskiTurystykaAgroturystyka LegendyAutobusy PKSInformator DODATKI: Chat ForumE-Kartki Księga Gości Katalog WWW Bezpłatne ogłoszeniaReklamaInfo o nas[więcej...]

Informacje o tym serwisie


www.iportal.nano.plNazwa serwisu: "ZAKLICZYN.COM - Niezależny Zakliczyński Serwis Internetowy".

 
Data powstania: 1 stycznia 2001 roku.

 
Charakter: dokument nieoficjalny w pełni niezależny od wszelkich wpływów oraz instytucji działających w gminie Zakliczyn będący pierwszym prywatnym niekomercyjnym serwisem, który w całości poświęcony jest gminie Zakliczyn.

 
Cel istnienia serwisu: Serwis ten powstał, aby przybliżyć wszystkim gminę Zakliczyn ze względu na jej atrakcyjność pod wieloma względami, jak również na bieżąco informować o wydarzeniach mających miejsce w całej gminie, zarówno jej mieszkańców jak i tych wszystkich, który los rozrzucił po świecie, a będących kiedyś mieszkańcami Zakliczyna i okolic.

 
Źródła finansowania: wyłącznie skromne środki prywatne autora.

 
Osiągnięcia: m.in.

  • portal Wirtualna Polska nagrodził stronę tytułem "WP-hit";

  • główna nagroda w konkursie firmy KEI-Jump; wzmianki w prasie (regionalnej jak i lokalnej).

  • Tygodnik "Wprost" w artykule "Trybun@ Ludu" w numerze 34 z 2002 roku wymienił ten  serwis w gronie kilkunastu niekomercyjnych serwisów lokalnych w Polsce.

  • "Gazeta Wyborcza" z dnia 6 lutego 2003 roku w swoim dodatku "Duży Format" zamieściła obszerny artykuł

Plany: Stworzenie dużego, znanego i zarazem wiarygodnego serwisu tematycznego będącego doskonałym źródłem informacji o gminie Zakliczyn.

 
Największe problemy: brak stałych środków finansowych na jego intensywny rozwój (koszt stałego dostępu do sieci, szybkiego serwera, efektywniejszej reklamy nie tylko w mediach internetowych). Brak stabilnej grupy współpracowników.

 
Największe marzenie: Aby Zakliczyn.com spelnił oczekiwania wszystkich Internautów :D

 
Zalecane rozdzielczości: 800x600, ew. 1024x768 (średnia czcionka) / 16 bit.
Prawa autorskie: Wszelkie prawa zastrzeżone. Szczegóły w nocie prawnej serwisu.
 

Autor


Grzegorz Witek
Pomysłodawca, wykonawca oraz jednoosobowy redaktor całego serwisu Zakliczyn.com
 

24 lata, mieszka na granicy Zakliczyn i Wesołowa :) Student V roku Politologii na Akademi Świętokrzyskiej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Obecnie w trakcie pisania pracy magisterskiej. Zainteresowania: informatyka (internet, webmastering, serwis pc), media elektroniczne, organizacje pozarzšdowe(teoria i praktyka), samorzšd terytorialny oraz to wszystko co zwišzane jest z aktualnym życiem "małej ojczyzny".


Współpraca:

Stanisław Kusiak
Autor większości zdjęć w tym serwisie

34 lata, mieszka w Zakliczynie. Wśród kilkunastu hobby najważniejszą jest fotografia, którą profesjonalnie interesuje się od 1996 r. Głównymi tematami jego prac są pejzaże, architektura, człowiek. Zajmuje się także fotografią kreacyjną, reportażową oraz użytkową. Ma na swoim koncie wiele publikacji w prasie, folderach, kalendarzach, książkach i innych wydawnictwach, jednak najbardziej ceni sobie osiągnięcia na polu fotografii artystycznej.
Kontakt: fotokusiak@interia.pl
Fragment jego twórczości znajduje się na internetowym forum fotograficznym www.plfoto.com pod adresem: http://www.plfoto.com/uzytkownik.php?authorname=avatar


Michał Chruściel
Andrzej Szczepański


 

all rights reserved