NIEZALEZNY ZAKLICZYNSKI SERWIS INTERNETOWY - WWW.ZAKLICZYN.COM

Strona GłównaAktualnościMagazyn SERWIS: Gmina ZakliczynZakliczynWioskiTurystykaAgroturystyka LegendyAutobusy PKSInformator DODATKI: Chat ForumE-Kartki Księga Gości Katalog WWW Bezpłatne ogłoszeniaReklamaInfo o nas[więcej...]

Informacje o tym serwisie


www.iportal.nano.pl


 

Napisali o nas

 

 

 

"Duży Format"
Nr 6/517 6 II 2003
Str. 10
Artykuł Anny Fostakowskiej "Strzeż się internetowego szeryfa"

 
Artykuł dostępny w Internecie tylko i wyłącznie w płatnym archiwum gazety :(


 

Tygodnik "Wprost" nr. 34

 25 sierpnia 2002.

Strona 54

Artykuł Mariusza Kowalczyka "Trybun@ ludu".

Cały artykuł dostępny w internetowym archiwum tygodnika "Wprost" pod adresem:
http://www.wprost.pl/ar/?O=13761

 


wydanie z dnia 14 marca 2001
Artykuł  Ireneusza Kutrzuby
 

"Zakliczyn w Internecie"


Pod adresem www.zakliczyn.w.pl znajduje się od pewnego czasu nowy serwis internetowy poświęcony w całości Zakliczynowi. Autorem serwisu jest
Grzegorz Witek., który włożył sporo pracy w prezentację gminy. "Jest mi bardzo miło gościć Ciebie w Niezależnym Zakliczyńskim Serwisie Internetowym - pisze autor serwisu - który jest dokumentem nieoficjalnym i w pełni niezależnym od wszelkich wpływów. Jest on pierwszym serwisem, który w całości opisuje Gminę Zakliczyn. Serwis powstał 01.01.2001 - obecnie znajduje się w fazie intensywnego rozwoju w której mogą wystąpić jakieś niedociągnięcia za które jako autor z góry przepraszam.
Serwis jest bardzo obszerny i rozbudowany, mamy w nim nie tylko informacje o samej miejscowości i gminie, ale również sporo historii, legend, opisy wszystkich wsi, informacje o gospodarstwach agroturystycznych, zabytkach prasie lokalnej i wiele , wiele innych.
Wydaje się, iż serwisem G. Witka powinny poważnie zainteresować się władze gminy, bowiem jest to - jak dotychczas - najlepsza prezentacja Zakliczyna w Internecie.

  

all rights reserved