NIEZALEZNY ZAKLICZYNSKI SERWIS INTERNETOWY - WWW.ZAKLICZYN.COM

Strona GłównaAktualnościMagazyn SERWIS: Gmina ZakliczynZakliczynWioskiTurystykaAgroturystyka LegendyAutobusy PKSInformator DODATKI: Chat ForumE-Kartki Księga Gości Katalog WWW Bezpłatne ogłoszeniaReklamaInfo o nas[więcej...]

Magazyn Sieciowy "Zakliczyn.com"


www.iportal.nano.pl

 

Regulamin Magazynu Sieciowego "Zakliczyn.com"

 

1. Autor nadsyłając swój artykuł, wyraża zgodę na jego publikację w Magazynie Sieciowym "Zakliczyn.com".

 

2. Nadesłane artykuły podlegają korekcie, w razie potrzeby mogą zostać skrócone, przeredagowane lub odrzucone.

 

3.  Każdy artykuł musi być podpisany (nazwisko, pseudonim, e-mail, adres do swojej strony WWW, numer GG, ICQ... itp). 

 

4. Artykuły pochodzące z innych serwisów lub stron www, muszą mieć dopisane źródło z jakiego pochodzą i autora danego tekstu.

 

5. W przypadku wykrycia plagiatu, całkowita odpowiedzialność spoczywa tylko i wyłącznie na osobie, która dopuściła się tego czynu. Redakcja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za taki czyn. Odpowiedzialność za powyższe spoczywa tylko i wylącznie na osobie, która dany tekst nadesłała.

 

6. Każdy plagiator, zostaje kategorycznie i bez możliwości powrotu wyrzucony z redakcji, a informacja o tym zostanie podana do wiadomości publicznej.

 

7. Teksty umieszczone na łamach magazynu sieciowego "Zakliczyn.com" zawierają opinie ich autorów i niekoniecznie muszą być zgodne z opiniami redakcji. 

 

8. Redakcja zastrzega sobie prawo do odmówienia publikacji tekstu bez podania przyczyny jego odrzucenia.

 

9. Artykuły nadesłane do 20 dnia każdego miesiąca zostaną zamieszczone w najbliższym numerze, artykuły nadesłane już po tym terminie trafią do następnego numeru.

 

10.  Redakcja zastrzega sobie prawo do dokonywania modyfikacji w niniejszym regulaminie.

 

Bezpłatna subskrypcja magazynu

 

W poniższy formularz wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informację o nowym numerze magazynu Sieciowego "Zakliczyn.com", którego będziesz mógł pobrać z tego serwera.


Zapisz   Wypisz

 

all rights reserved