NIEZALEZNY ZAKLICZYNSKI SERWIS INTERNETOWY - WWW.ZAKLICZYN.COM

Strona GłównaAktualnościMagazyn SERWIS: Gmina ZakliczynZakliczynWioskiTurystykaAgroturystyka LegendyAutobusy PKSInformator DODATKI: Chat ForumE-Kartki Księga Gości Katalog WWW Bezpłatne ogłoszeniaReklamaInfo o nas[więcej...]

Magazyn Sieciowy "Zakliczyn.com"


www.iportal.nano.pl

 

Jak zostać redaktorem Magazynu Sieciowego "Zakliczyn.com"?

 

Chcąc zostać redaktorem magazynu sieciowego "Zakliczyn.com" wystarczy zapoznać się z regulaminem, napisać tekst i wysłać na adres redakcji: redakcja@zakliczyn.com lub za pośrednictwem formularza na stronie kontakt.

 

Jesteś zdecydowany? Oto kilka ważnych spraw technicznych:

 

1. Swoje artykuły wysyłaj w formacie .TXT, .rtf  lub .doc. Staraj się jednak wysłać w formacie TXT, to ułatwi nam jego obróbkę.

2. Jeśli TWÓJ artykuł będzie zawierał zdjęcia to wyślij je oddzielnie i spakowane .zip-em lub rar-em wraz z dokładnym opisem (autor, i co zostało sfotografowane). Nie przesadzaj z wielkością, ani z kompresją. :)  Jedna fotka nie powinna przekraczac 100kb, a całość przesyłki 500kb.

3. Każdy artykuł musi być podpisany. Nie musi to być twoje Nazwisko, ale wystarczy ksywa bądź sam adres e-mail. 

4. Jeśli chcesz to zawsze możemy TWÓJ tekst podpisać formułką "autor znany redakcji". Ale pamiętaj, że to Ty jesteś odpowiedzialny za słowa, które napisałeś.

4. Teksty wysyłaj najpóźniej do 20 każdego miesiąca.  I tak np.: jeśli napisałeś coś do wrześniowego numeru - wyślij najpóźniej 20 sierpnia. Jeśli wyślesz po tym terminie, jest wielce prawdopodobne, że Twój tekst trafi do następnego numeru.

 

Masz jakiekolwiek pytania? Pisz śmiało na adres redakcja@zakliczyn.com, odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Bezpłatna subskrypcja magazynu

 

W poniższy formularz wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informację o nowym numerze magazynu Sieciowego "Zakliczyn.com", którego będziesz mógł pobrać z tego serwera.


Zapisz   Wypisz

 

all rights reserved