NIEZALEZNY ZAKLICZYNSKI SERWIS INTERNETOWY - WWW.ZAKLICZYN.COM

Strona GłównaAktualnościMagazyn SERWIS: Gmina ZakliczynZakliczynWioskiTurystykaAgroturystyka LegendyAutobusy PKSInformator DODATKI: Chat ForumE-Kartki Księga Gości Katalog WWW Bezpłatne ogłoszeniaReklamaInfo o nas[więcej...]

Agroturystyka w gminie Zakliczyn

menu

Wesołów
E.Ogonek 

Gospodarstwo agroturystyczne
mgr inż. Edward Ogonek
Wesołów 164 
32-840 Zakliczyn
tel.
(14) 6653640 0502294966
e-mail: eogonek@poczta.onet.pl

 

Gospodarstwo położone na płaskim terenie, w otoczeniu wzgórz i pagórków pokrytych lasami, w bardzo bliskim sąsiedztwie rzeki Dunajec (300m). Gospodarze oferują w samodzielnym drewnianym domu dwa pokoje trzyosobowe (w tym jeden z kominkiem). Przypada na nie wspólna łazienka, duża kuchnia z pełnym wyposażeniem, TV, radio.

 
 

Teren gospodarstwa jest ogrodzony z parkingiem dla samochodów gości, placem zabaw, boiskiem do siatkówki, piłki nożnej. Istnieje możliwość postawienia namiotu, rozpalenia ogniska, wspólnego grillowania.

Rodzinna atmosfera zapewnia wspaniały wypoczynek dla rodziny z dziećmi. Gospodarze polecają przejażdżki bryczką, świeże produkty rolne, dla dzieci jazdę na kucykach oraz udostępniają stół do gry w tenisa, akceptują zwierzęta domowe.

 

 

 

Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z telefonu oraz komputera z dostępem do Internetu.

Ceny do uzgodnienia.
Istnieje możliwość wstępnej rezerwacji pobytu drogą elektroniczną: eogonek@poczta.onet.pl.

Aby otrzymać pełną gwarancję dokonanej rezerwacji wymagana jest wpłata zadatku, który zostaje odliczony w momencie uregulowania należności za cały pobyt. W przypadku braku wpłaty zadatku w ciągu 7 dni od rozmowy telefonicznej wstępna rezerwacja będzie anulowana.

 

Aktualizacja: 20.08.2012


all rights reserved