<
NIEZALEZNY ZAKLICZYNSKI SERWIS INTERNETOWY - WWW.ZAKLICZYN.COM

Strona GłównaAktualnościMagazyn SERWIS: Gmina ZakliczynZakliczynWioskiTurystykaAgroturystyka LegendyAutobusy PKSInformator DODATKI: Chat ForumE-Kartki Księga Gości Katalog WWW Bezpłatne ogłoszeniaReklamaInfo o nas[więcej...]

Aktualnosci
1. Dla gimnazjalistów: Dni Otwarte w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie 2005-03-21 20:44

Zgodnie z wieloletnią tradycją w "Pierwszy Dzień Wiosny" Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie zorganizował "Dzień Otwarty" dla gimnazjalistów z okolicznych gmin.

W tym dniu specjalna ekipa uczniów zorganizowana przez Samorząd Szkolny i Dyrekcję sprawnie oprowadziła gości po swojej szkole. Gimnazjaliści mieli okazję poznać wszystkie najważniejsze miejsca w szkole począwszy od sal lekcyjnych, pracowni informatycznych i zawodowych, biblioteki wraz z czytelnią, strzelnicy sportowej, klubie młodzieżowym, a na warsztatach szkolnych kończąc.

Aby urozmaicić ten pobyt przygotowano specjalne pokazy. I tak: uczniowie klas angielsko-języcznych przygotowali fragment sztuki Szekspira, młodzi chemicy pod opieką nauczyciela zaprezentowali kilka-dosłownie wybuchowych-sztuczek,
Na pożegnanie wszyscy goście otrzymali specjalnie przygotowany informator zawierający najważniejsze dane o szkole i prowadzonych przez nią kierunkach kształcenia.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych przygotował dla gimnazjalistów następujące typy szkół:

1. Liceum ogólnokształcące:
- profil humanistyczny
- profil matematyczno-informatyczny
- profil biologiczno-sportowo-turystyczny

2. Technikum Gastronomiczne
- Technik usług gastronomicznych

3. Technikum Ekonomiczno-Administracyjne
- technik ekonomista

4. Technikum Budowlane
- technik budownictwa

5. Zasadnicze Szkoły Zawodowe o różnych specjalnościach.

W Zespole zostanie także utworzona Szkoła Policealna dla osób legitymujących się wykształceniem średnim a pragnącym kontynuować naukę na kierunkach:
- technik informatyk
- pracownik socjalny


Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej szkoły: www.zsp.zakliczyn.com oraz bezpośrednio w sekretariacie-tel./fax (014)6653409.


<< wstecz    2005-03-21 20:44 skomentuj | komentarze [6] |  | 

all rights reserved