<
NIEZALEZNY ZAKLICZYNSKI SERWIS INTERNETOWY - WWW.ZAKLICZYN.COM

Strona GłównaAktualnościMagazyn SERWIS: Gmina ZakliczynZakliczynWioskiTurystykaAgroturystyka LegendyAutobusy PKSInformator DODATKI: Chat ForumE-Kartki Księga Gości Katalog WWW Bezpłatne ogłoszeniaReklamaInfo o nas[więcej...]

Aktualnosci
68. Zapraszam do nowego zakliczyn.com 2003-08-02 08:06

Po 30 miesiącach istnienia Niezaleznego Zakliczynskiego Serwisu Internetowego nadszedł czas na jego gruntowną przebudowe. Po ponad roku prac powstal nowy serwis.

W trakcie prac nad jego obecnym kształtem połąaczyłem wszystkie zalety poprzedniej wersji z wymaganiami Internetu doby XXI wieku.

W porównaniu do poprzedniej HTML-owej wersji obecny serwis w 90% oparty jest na języku PHP i stworzonych na jego podstawie skryptach server-side takich jak np. Forum Chat Księga Gości i wiele innych. Poprzez zastosowanie tego języka serwis stał się trochę bardziej "interaktywny, a jego dalsza rozbudowa jak i administracja jest teraz o wiele prostsza.

Zasoby poprzedniego serwisu zostały w znacznym stopniu przeniesione do tej wersji. W porównaniu z "interiową" wersją powstało kilka nowych działów, ale i też kilka zakończyło swój żywot - stali bywalcy już z pewnością je zauważyli. Dla porównania do konca roku będzie istniał stary serwis pod adresem http://zakliczyn.w.interia.pl.


<< wstecz    2003-08-02 08:06 skomentuj | komentarze [5] |  | 

all rights reserved