NIEZALEZNY ZAKLICZYNSKI SERWIS INTERNETOWY - WWW.ZAKLICZYN.COM

Strona GłównaAktualnościMagazyn SERWIS: Gmina ZakliczynZakliczynWioskiTurystykaAgroturystyka LegendyAutobusy PKSInformator DODATKI: Chat ForumE-Kartki Księga Gości Katalog WWW Bezpłatne ogłoszeniaReklamaInfo o nas[więcej...]


Forum Dyskusyjne www.zakliczyn.com

Zalogowany jako: anonymous Mamy 21460 zarejestrowanych użytkowników
Tematów: 218 Odpowiedzi: 948 Zablokowanych: 4 Moderatorzy forum: joker
Rejestruj się Zaloguj się Profile użytkowników Strona główna forum

 Swięto Fasoli:D

Dodaj nowy temat Odpowiedz na temat Wszystkich online: 3
Zarejestrowani On-line: 1/21460 [ , ]
 Autor:  Wiadomość:
 Dodał: ssuzy
 towarzyski :))
 

 Dołączył/a:
 Pn. 12 lip. 2004

 Postów: 180
 Wysłany: Wt. 6 wrz. 2005 16:04:28  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  

 ... odnajdź to co leczy Cię w smutku, ku lepszemu jutru ...:)
    Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: ssuzy Nr. Gadu-Gadu: 3719149

 Dodał: nika
 towarzyski :))
 

 Dołączył/a:
 Cz. 3 cze. 2004

 Postów: 189
 Wysłany: Śr. 7 wrz. 2005 14:14:07  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
eehh.. nawet nie wspominaj o maturze .. =( boje sie ;D

 ***
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: nika Nr. Gadu-Gadu: 6711806

 Dodał: dash
 bobas
 

 Dołączył/a:
 Cz. 8 wrz. 2005

 Postów: 1
 Wysłany: Cz. 8 wrz. 2005 13:55:06  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
ja sie wybieram?

 brak
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: dash Nr. Gadu-Gadu: 3020153

 Dodał: myszka
 bobas
 

 Dołączył/a:
 Śr. 20 paź. 2004

 Postów: 17
 Wysłany: Cz. 8 wrz. 2005 16:54:35  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
No i witam ponownie drogie towarzystwo daaawno mnie tu nie było i mam małe zaległości, ale wszystko da się nadrobić No a Ssuzy oczywiście już się wybiera na imprezke do Zakliczyna... i tak trzymać! Baw się dobrze!!! Te specjalne pozdrowienia niestety tyczą sie też i mnie, maturka tuż tuż ...ale musimy być dobrej myśli Pozdrowienia dla wszystkich!

 Bo ChoDzi O To ŻeBy MieĆ PrZy SoBie OsoBy CenNiejSze NiŻ ZłoTo... :]
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: myszka Nr. Gadu-Gadu: 5021994

 Dodał: admin
 średniak
 

 Dołączył/a:
 Sob. 2 sierp. 2003

 Postów: 117
 Wysłany: Pt. 9 wrz. 2005 20:17:05  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
W tym roku na zakliczynskim rynku z racji tego ze jasia fasoli nie ma za wiele na swiecie bedzie specjalna potrawa... fasolka wyborcza z dodatkami w postaci przedwyborczej agitacji. Na szczescie to nie jedyny punkt programu. Jeszcze beda wystepy na scenie. Ponoc jak zapowiadaja organizatorzy bez politykow ale oni juz do nas spogladaja ze scian kamienic i nie tylko . A na koniec Norbi i sztuczne ognie. Zapraszam i czekam na Wasze opinie

 No i po magisterce... :D
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: admin www Nr. Gadu-Gadu: 4808165

 Dodał: piotrek
 bobas
 

 Dołączył/a:
 So. 10 wrz. 2005

 Postów: 13
 Wysłany: So. 10 wrz. 2005 1:04:28  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
zakliczyn na tle innych miejscowości okolicznych promuje się bardzo efektywnie... święto fasoli jest tego przejawem ;)wybieram się oczywiście na święto (będę pierwszy raz)

 Gdzie święte buki zmoknięte deszczem
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: piotrek Nr. Gadu-Gadu: 2729032

 Dodał: piotrek
 bobas
 

 Dołączył/a:
 So. 10 wrz. 2005

 Postów: 13
 Wysłany: So. 10 wrz. 2005 1:06:13  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
zakliczyn na tle innych miejscowości okolicznych promuje się bardzo efektywnie... święto fasoli jest tego przejawem ;)wybieram się oczywiście na święto (będę pierwszy raz)

 Gdzie święte buki zmoknięte deszczem
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: piotrek Nr. Gadu-Gadu: 2729032

 Dodał: ssuzy
 towarzyski :))
 

 Dołączył/a:
 Pn. 12 lip. 2004

 Postów: 180
 Wysłany: So. 10 wrz. 2005 8:28:03  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
Tak no to widzę że ciekawy program się szykuje...Norbi i te sprawy;] Ale przekonamy się w niedziele czy impreza będzie udana...

 ... odnajdź to co leczy Cię w smutku, ku lepszemu jutru ...:)
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: ssuzy Nr. Gadu-Gadu: 3719149

 Dodał: nika
 towarzyski :))
 

 Dołączył/a:
 Cz. 3 cze. 2004

 Postów: 189
 Wysłany: So. 10 wrz. 2005 13:50:54  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
aaj Wam to dobrze ;D bawcie sie.. ja niestety zlapalam paskudnego wirusa pod koniec wakacji i dalej choruje .. ;(

 ***
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: nika Nr. Gadu-Gadu: 6711806

 Dodał: piotrek
 bobas
 

 Dołączył/a:
 So. 10 wrz. 2005

 Postów: 13
 Wysłany: So. 10 wrz. 2005 22:41:10  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
zdrowiej:) tak sobie pomyslałem, dobrze że impreza ta jest organizowana na wolnym powietrzu;);)

 Gdzie święte buki zmoknięte deszczem
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: piotrek Nr. Gadu-Gadu: 2729032

 Dodał: piotrek
 bobas
 

 Dołączył/a:
 So. 10 wrz. 2005

 Postów: 13
 Wysłany: Pn. 12 wrz. 2005 1:14:29  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
myślę że święto się udało, no i norbi dał chyba niezły koncert? grochówka wyborcza też była, szklanki solidarności, długopisy sld których nikt nie chciał brać;) oby więcej tego rypu imprez

 Gdzie święte buki zmoknięte deszczem
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: piotrek Nr. Gadu-Gadu: 2729032

 Dodał: ssuzy
 towarzyski :))
 

 Dołączył/a:
 Pn. 12 lip. 2004

 Postów: 180
 Wysłany: N. 18 wrz. 2005 13:57:35  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
Hmmm moja opinia na temat święta fasoli...no niestety za wiele powiedzieć nie mogę bo byłam tylko przelotem...ale z tego co widziałam to panowała niezła atmosferka i wszystkim dopisywały humorki... Szkoda że nie załapałam się na koncercik Norbiego

 ... odnajdź to co leczy Cię w smutku, ku lepszemu jutru ...:)
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: ssuzy Nr. Gadu-Gadu: 3719149

 Dodał: teke
 średniak
 

 Dołączył/a:
 N. 4 lip. 2004

 Postów: 94
 Wysłany: Pn. 26 wrz. 2005 11:19:40  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
Witam wszystkich mnie niestety nie było na tej imprezie zreszta ostatni raz w Zakliczynie bylem baaaaaaaardzooooo dawno zreszta tak samo jak na tym forum mam takie male przestoje pozdrawiam wszystkich stalych bywalcow czyli starych znajomych POZDROWCIE ODEMNIE ZAKLICZYN

 1.Są trzy prawdy: prawda, świeta prawda i gówno prawda!!!
2.Szkoła jest jak MEDIAMARKT - powinni tego zabronić!!!
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: teke www Nr. Gadu-Gadu: 3863087

 Dodał: teke
 średniak
 

 Dołączył/a:
 N. 4 lip. 2004

 Postów: 94
 Wysłany: Pn. 26 wrz. 2005 11:21:10  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
zdrowiej:) tak sobie pomyslałem, dobrze że impreza ta jest organizowana na wolnym powietrzu;);)
EEEE

 1.Są trzy prawdy: prawda, świeta prawda i gówno prawda!!!
2.Szkoła jest jak MEDIAMARKT - powinni tego zabronić!!!
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: teke www Nr. Gadu-Gadu: 3863087

 Dodał: ssuzy
 towarzyski :))
 

 Dołączył/a:
 Pn. 12 lip. 2004

 Postów: 180
 Wysłany: Wt. 27 wrz. 2005 12:32:40  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
No prosze pan teke zaszczycił forum swoim przybyciem;) Ciesze się że jeszcze żyjesz No i co tu wiele pisać...najwyższy czas zebyś odwiedził Zakliczyn... Pozdrowienia...:)

 ... odnajdź to co leczy Cię w smutku, ku lepszemu jutru ...:)
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: ssuzy Nr. Gadu-Gadu: 3719149

 Dodał: nika
 towarzyski :))
 

 Dołączył/a:
 Cz. 3 cze. 2004

 Postów: 189
 Wysłany: Pt. 30 wrz. 2005 14:46:29  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
ja mialam dzis jechac ze starszymi do zakliczyna ale sobie wykombinowalam ze musze sie na poniedzialek na spr uczyc ;] haha .. znowu wolna chata =D no i .. jutro Kraków wita :D

 ***
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: nika Nr. Gadu-Gadu: 6711806

 Dodał: teke
 średniak
 

 Dołączył/a:
 N. 4 lip. 2004

 Postów: 94
 Wysłany: Wt. 18 paź. 2005 22:47:55  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
hehehe witam Pania suzzzyyyy :-)) jesli chodzi o odwiedziny zakliczyna to eeee yyyy hmmmmmm jeszcze nie teraz tzn nie predko niestety chocccc moze uda mi sie wyrwac na jeden gora dwa dni na Wszystkich Swietych ale szczerze w to watpie a pozniej to dopiero hmmm bie wiem kiedy zobacze zakliczy;/ pozdrawienia dla starych znajomych

 1.Są trzy prawdy: prawda, świeta prawda i gówno prawda!!!
2.Szkoła jest jak MEDIAMARKT - powinni tego zabronić!!!
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: teke www Nr. Gadu-Gadu: 3863087

 Dodał: nika
 towarzyski :))
 

 Dołączył/a:
 Cz. 3 cze. 2004

 Postów: 189
 Wysłany: Cz. 27 paź. 2005 16:48:15  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
ja niestety nie prędko zobacze Zakliczyn =( Tak sie cieszylam na andrzejki, mialam nadzieje ze je tam spedze na fajnej imprezie ale niestety.. matura próbna mnie czeka w tym czasie ;/

 ***
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: nika Nr. Gadu-Gadu: 6711806

 Dodał: ssuzy
 towarzyski :))
 

 Dołączył/a:
 Pn. 12 lip. 2004

 Postów: 180
 Wysłany: Pt. 28 paź. 2005 12:42:51  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
No mój wyjazd na Andrzejki do Zakliczyna też raczej odpada...bo niestety też czeka mnie próbna maturka Ale nika zdamy to i tamto i nadrobimy zaległości w Zakliczynie we Wakacje...

 ... odnajdź to co leczy Cię w smutku, ku lepszemu jutru ...:)
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: ssuzy Nr. Gadu-Gadu: 3719149

 Dodał: piotrek
 bobas
 

 Dołączył/a:
 So. 10 wrz. 2005

 Postów: 13
 Wysłany: Pn. 31 paź. 2005 20:45:40  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
ja na poczatek stycznia planuję kulig z ogniskiem i noclegiem na jamnej...;)

 Gdzie święte buki zmoknięte deszczem
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: piotrek Nr. Gadu-Gadu: 2729032

 Dodał: ssuzy
 towarzyski :))
 

 Dołączył/a:
 Pn. 12 lip. 2004

 Postów: 180
 Wysłany: Pt. 4 lis. 2005 17:58:18  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
Hehe..no i przełożyli próbną... Więc można jechać na Andrzejki do...Zakliczna :))) No to mi się podoba A z tym kuligiem to zarąbista sprawa...tylko pozazdrościć...;]

 ... odnajdź to co leczy Cię w smutku, ku lepszemu jutru ...:)
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: ssuzy Nr. Gadu-Gadu: 3719149

 Dodał: villo
 towarzyski :))
 

 Dołączył/a:
 Pn. 16 sie. 2004

 Postów: 163
 Wysłany: So. 17 gru. 2005 18:08:10  Aktualny temat: Swięto Fasoli:...  
Dawno mnie tu niebyło .pozdrawiam wszystkich

 KTO RANO WSTAJE TEN SIE OBUDZIŁ
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: villo Nr. Gadu-Gadu: 1481794

  Dodaj nowy temat Odpowiedz na temat
all rights reserved