NIEZALEZNY ZAKLICZYNSKI SERWIS INTERNETOWY - WWW.ZAKLICZYN.COM

Strona GłównaAktualnościMagazyn SERWIS: Gmina ZakliczynZakliczynWioskiTurystykaAgroturystyka LegendyAutobusy PKSInformator DODATKI: Chat ForumE-Kartki Księga Gości Katalog WWW Bezpłatne ogłoszeniaReklamaInfo o nas[więcej...]


Forum Dyskusyjne www.zakliczyn.com

Zalogowany jako: anonymous Mamy 21460 zarejestrowanych użytkowników
Tematów: 218 Odpowiedzi: 948 Zablokowanych: 4 Moderatorzy forum: joker
Rejestruj się Zaloguj się Profile użytkowników Strona główna forum

 Camafeos-Moda Vintage

Dodaj nowy temat Odpowiedz na temat Wszystkich online: 3
Zarejestrowani On-line: 1/21460 [ , ]
 Autor:  Wiadomość:
 Dodał: izabelaw
 bobas
 

 Dołączył/a:
 Pt. 17 sty. 2014

 Postów: 1
 Wysłany: Pt. 17 sty. 2014 11:29:04  Aktualny temat: Camafeos-Moda ...  

 
    Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: izabelaw www

 Dodał: pitos
 bobas
 

 Dołączył/a:
 Cz. 21 sie. 2003

 Postów: 10
 Wysłany: Cz. 15 wrz. 2005 15:04:20  Aktualny temat: Camafeos-Moda ...  
Witam! Właśnie niedawno miałem okzaje przekonać się jakie to jest uciążliwe. Przejechałem cały kawałek od Zdoni aż tu nagle koło Pana Stępka wielka brama. Musiałem więc się wrócić bo nia ma jak przejechać. Przecież to normalnie jest chore co ten gość zrobił w czym mu to przeszkadzało. Szkoda, że wyrzędy dopiero za parę miesięcy bo możnaby było to "zlikwidować" no ale trudno. Nie wiem co na to władze Zakliczyna, ale wydaje mi się, że dawno już ta brama powinna zniknąć. Rzeczywiście nie ma jak nawet przejechać karetką. Szczere wyrazy współczucia dla pana Stępka za jego niesamowitą mądrość. No chyba, że za tym kryja się jakaś nieznana nam sprawa. Pozdrawiam!

 
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: pitos www Nr. Gadu-Gadu: 946488

 Dodał: ryan_sf
 bobas
 

 Dołączył/a:
 So. 3 wrz. 2005

 Postów: 2
 Wysłany: Cz. 15 wrz. 2005 21:47:57  Aktualny temat: Camafeos-Moda ...  
Witam!
Ciesze sie ze ktos zechcial napisac swoje zdanie, albo powiem inaczej, swoje spostrzezenie na ten teamt, ktory jednak jest dosc znaczacy dla Wesołowa.
Kazdy kto sie tamtedy porusza napotyka na ten sam problem i z takim samym zazenowaniem zmuszony jest wracac z powrotem. Pan sobie wyobrazi co musza przezywac ludzie mieszkajacy kolo tej drogi ktorym owa brama całkowicie odcina przeszlo 100letni dostep do drogi głownej. Pyta Pan w czym temu człowiekowi przeszkadzalo to ze tamtedy byl przejazd? Jest to czysta złosliwosc tego człwoieka, poza tym jego celem byla likwidacja tartaku poprzez uniemozliwienie dowozu drzewa...I udalo mu sie ...

.... ale chwilowo...
Moim zdaniem nikt nie ma prawa drugiwemu zamykac drogi, ktory do tej pory prawnie ją uzytkował. Co by bylo gdyby kazdy wlasciciel odcinka drogi zaorał ją? I co dalej? To prawda ze gdyby gmina zainteresowalaby sie tym dostatecznie wczesnie, rownie szybko tej bramy by nie było. Ale jak widac w tym urzedzie panuje stagnacja brak zainteresowania nad losem ludzi. Stepek wiedzac o slabosciach Gminy moze bez ogrodek innym ograniczac swobode i czuc sie niezagrozonym ze strony prawa. Bo w naszym kraju zaczyna dominowac slynna maksyma "oko za oko, ząb za ząb" a nie zas sprawiedliwosc egzekwowana przez "panstwo prawa" w jakim zyjemy.\

P.S. Ja rowniez sie dołaczam do Panskiej aprobaty co do "madrosci" pana Stepka

Pozdrawaim

 
 Cytuj odpowiedź   Prześlij e-maila użytkownikowi Profil użytkownika: ryan_sf

  Dodaj nowy temat Odpowiedz na temat
all rights reserved