<
NIEZALEZNY ZAKLICZYNSKI SERWIS INTERNETOWY - WWW.ZAKLICZYN.COM

Strona GłównaAktualnościMagazyn SERWIS: Gmina ZakliczynZakliczynWioskiTurystykaAgroturystyka LegendyAutobusy PKSInformator DODATKI: Chat ForumE-Kartki Księga Gości Katalog WWW Bezpłatne ogłoszeniaReklamaInfo o nas[więcej...]

Aktualnosciwww.iportal.nano.pl

27. Pomoc dla rolników 2004-03-04 09:45

Spotkaniem na temat "Programu Rolnośrodowiskowego" zakończył się cykl szkoleń dla rolników z naszej gminy organizowany przez Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

Na tym szkoleniu omówiono szczegółowo całą procedurę związaną z przystąpieniem do programu oraz etapami jego realizacji. Pieniądze jakie po spełnieniu wszystkich warunków można uzyskać z tego programu są kolejną po dopłatach bezpośrednich możliwością wsparcia rolnictwa.

Na wcześniejszych szkoleniach omawiano inne możliwości pozyskiwania środków pomocowych w postaci: rent strukturalnych, programów zalesiania gruntów, pomocy dla młodych rolników, pomocy dla gospodarstw niskotowarowych, wsparcia inwestycji w gospodarstwach rolnych.

Szerzej na ten temat napiszemy w marcowym wydaniu Magazynu Sieciowego "Zakliczyn.com".

Już teraz zapraszamy do lektury obecnego wydania, w którym to dokładnie omawiamy zasady wypełniania wniosków o rejestracje gospodarstwa rolnego.


<< wstecz    2004-03-04 09:45 skomentuj | komentarze [0] |  | 

all rights reserved