<
NIEZALEZNY ZAKLICZYNSKI SERWIS INTERNETOWY - WWW.ZAKLICZYN.COM

Strona GłównaAktualnościMagazyn SERWIS: Gmina ZakliczynZakliczynWioskiTurystykaAgroturystyka LegendyAutobusy PKSInformator DODATKI: Chat ForumE-Kartki Księga Gości Katalog WWW Bezpłatne ogłoszeniaReklamaInfo o nas[więcej...]

Aktualnosciwww.iportal.nano.pl

30. Nowe władze SPIRG 2004-02-19 17:56

W sali zakliczyńskiego Ratusza odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Gminy Zakliczyn.
W trakcie zebrania prezes pan Bogusław Furtek odczytał sprawozdanie z działalności SPIRG za rok 2003, natomiast Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, przedstawił jej przewodniczący pan Mieczysław Wypasek.

Następnie przystąpiono do wyborów nowych władz stowarzyszenia. W kolejnej kadencji funkcję prezesa - decyzją zebranych członków - będzie pełnił ponownie wybrany na to stanowisko pan Bogusław Furtek. Dokonano także wyboru składu nowego zarządu oraz komisji rewizyjnej.

W dalszej części zebrania zaprezentowane zostały kierunki działania stowarzyszenia w 2004 roku. W trakcie dyskusji zastanawiano się nad nowymi wyzwaniami jakie stoją przed tą organizacją.

Na tym zakończyła się część oficjalna zebrania. Prezes zaprosił wszystkich zebranych na skromny poczęstunek w powstającym właśnie Klubie Ratuszowy, który zostanie oficjalnie otwarty w najbliższym tygodniu.

Szersza relacja zostanie opublikowana w Magazynie Sieciowym "Zakliczyn.com".


<< wstecz    2004-02-19 17:56 skomentuj | komentarze [0] |  | 

all rights reserved