<
NIEZALEZNY ZAKLICZYNSKI SERWIS INTERNETOWY - WWW.ZAKLICZYN.COM

Strona GłównaAktualnościMagazyn SERWIS: Gmina ZakliczynZakliczynWioskiTurystykaAgroturystyka LegendyAutobusy PKSInformator DODATKI: Chat ForumE-Kartki Księga Gości Katalog WWW Bezpłatne ogłoszeniaReklamaInfo o nas[więcej...]

Aktualnosciwww.iportal.nano.pl

38. Powitanie Nowego Roku 2004-01-01 11:24

Na prywatkach, balach, "pod chmurką", w domu z rodziną - tak najczęściej witaliśmy Nowy Rok. Tradycyjnie już zorganizowano zabawę sylwestrową pod gołym niebem na zakliczyńskim Rynku.
Tutaj od godz. 22.00 królowała muzyka disco. Tuż przed północą wszystkim zebranym życzenia noworoczne złożył Wójt Gminy Zakliczyn. Potem w niebo nad zakliczyńskim rynkiem poszybowały sztuczne ognie przyniesione przez mieszkańców. W tym roku nie było specjalnego pokazu gdyż na jego zorganizowanie zabrakło funduszy organizatorom zakliczyńskiego sylwestra. :((.

Nad porządkiem i bezpieczeństwem bawiących się czuwali policjalnci z zakliczyńskiego posterunku. Na szczęście obyło się bez żadnych wypadków, choć zagrożenie ze strony nieumiejętnie odpalanych fajerwerków było bardzo duże. Wartałoby się w tym miejscu zastanowić nad poprawą bezpieczeństwa na zakliczyńskim rynku w trakcie kolejnych takich imprez.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA TEN NOWY ROK.


<< wstecz    2004-01-01 11:24 skomentuj | komentarze [3] |  | 

all rights reserved