<
NIEZALEZNY ZAKLICZYNSKI SERWIS INTERNETOWY - WWW.ZAKLICZYN.COM

Strona GłównaAktualnościMagazyn SERWIS: Gmina ZakliczynZakliczynWioskiTurystykaAgroturystyka LegendyAutobusy PKSInformator DODATKI: Chat ForumE-Kartki Księga Gości Katalog WWW Bezpłatne ogłoszeniaReklamaInfo o nas[więcej...]

Aktualnosciwww.iportal.nano.pl

47. Wszystkich Świętych: jeździmy inaczej !!! 2003-10-31 10:19

Na gminnych cmentarzach ostatnie prace przed jutrzejszą Uroczystością Wszystkich Świętych. W tym dniu w związku ze wzmożonym ruchem wokół zakliczyńskiego cmentarza parafialnego przewiduje się okresowe zmiany w organizacji ruchu w jego pobliżu.

I tak droga prowadząca obok cmentarza (równoległa do potoku Wolanka) oraz ulica Korczyńskiego będą w tym czasie drogami jednokierunkowymi czyli będzie możliwy ruch tylko i wyłącznie od ul. Mickiewicza obok cmentarza i dalej ulicą Korczyńskiego do ul. Jagiellońskiej.

Wokół innych nekropolii nie planowane są większe zmiany w organizacji ruchu. Jednakże kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności oraz rozwagi przy parkowaniu swoich pojazdów. Samochody zaparkowane w miejscach niedozwolonych będą usuwane na koszt właściciela.

Jeśli z okazji Wszystkich Świętych, wyjeżdżamy na kilka dni, warto poinformować o tym sąsiadów - radzi policja. Często w pierwszych dniach listopada dochodzi do włamań i kradzieży – wynika z policyjnych statystyk.

Policja apeluje też o zachowanie ostrożności w autobusach w okolicach cmentarzy oraz na placach targowych. Wszędzie tam w tych dniach panuje tłok, a to wykorzystują złodzieje kieszonkowi.


<< wstecz    2003-10-31 10:19 skomentuj | komentarze [0] |  | 

all rights reserved