temat: Powitanie Nowego Roku
treść:
Na prywatkach, balach, "pod chmurką", w domu z rodziną - tak najczęściej witaliśmy Nowy Rok. Tradycyjnie już zorganizowano zabawę sylwestrową pod gołym niebem na zakliczyńskim Rynku.
Tutaj od godz. 22.00 królowała muzyka disco. Tuż przed północą wszystkim zebranym życzenia noworoczne złożył Wójt Gminy Zakliczyn. Potem w niebo nad zakliczyńskim rynkiem poszybowały sztuczne ognie przyniesione przez mieszkańców. W tym roku nie było specjalnego pokazu gdyż na jego zorganizowanie zabrakło funduszy organizatorom zakliczyńskiego sylwestra. :((.

Nad porządkiem i bezpieczeństwem bawiących się czuwali policjalnci z zakliczyńskiego posterunku. Na szczęście obyło się bez żadnych wypadków, choć zagrożenie ze strony nieumiejętnie odpalanych fajerwerków było bardzo duże. Wartałoby się w tym miejscu zastanowić nad poprawą bezpieczeństwa na zakliczyńskim rynku w trakcie kolejnych takich imprez.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA TEN NOWY ROK.
data dodania: 2004-01-01 11:24
dodał:
komentarze:
Jakie powitanie??? Jaka impreza??? Trudno nazywać imprezą coś co polega na wystawieniu głośnika za okno. Wielu mieszkańców przyszło na rynek przed północą licząc właśnie na tradycyjny już pokaz sztucznych ogni. No to było tyle ognia ile każdy sobie prywatnie przyniósł w spodniach, hmm chciałem powiedzieć: kieszeniach ;-)))
data dodania: 2004-01-02 13:51
dodał: apsik
btq8nZ <a href="http://enpmadjmqvwi.com/">enpmadjmqvwi</a>, [url=http://ybuzpqhhngfo.com/]ybuzpqhhngfo[/url], [link=http://mhkxybtlgnmt.com/]mhkxybtlgnmt[/link], http://vrypwoxstcia.com/
data dodania: 2011-01-28 22:46
dodał: fUccKzzmz
pisze:Witam, używam programu jandek jak sie ustawia w Auditorze porf3wnanie stron na słowa kluczowe z konkurecją? Mi pokazuje tylko moją stronę mimo zaznaczenie porf3wnaj z konkurencją :(
data dodania: 2015-11-22 18:27
dodał: REapp4zTn